İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

İŞ HEKİMİ - SAĞLIK HİZMETLERİ

SAĞLIK HİZMETLERİ

İŞE GİRİŞ MUAYENELERİ

 

NAZ GÜR OSGB - SAĞLIK TARAMA HİZMETLERİ

 

Genel sağlık taraması, iş yeri tarama tetkikleri, check-up kampanyaları, grip aşısı, hepatit taraması, göz ve diş taramaları gibi kurumların ihtiyaçları doğrultusunda istenilen yer ve zamanda sağlık hizmetleri organize edilmektedir.

Sağlık Taramalarında, her türlü kan tetkikleri, röntgen, EKG, odiometre, doktor muayenesi, check-up ve portör muayenesi hizmetleri verilebilmektedir.Hizmetimizden faydalanmak için 0224 225 42 00 numaradan Merkezi'mizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Sağlık taraması neden gereklidir?

İç organlarda bir takım bulguların saptanması ile kişinin öneri yoluyla, bazı yaşamsal alışkanlıklarını (sigara, alkol tüketimi, hatalı beslenme tarzı, düzenli egzersiz...) değiştirmesi sağlanabilir. Böylece, ileride oluşabilecek hastalıkların önüne geçilebildiği gibi, başlangıç aşamasındaki rahatsızlıkların da ilerlemesi engellenebilir.

Bu tür hastalıkların arasında; "gizli şeker, kolesterol, kroner kalp hastalıkları, alkol ve Hepatit B'ye bağlı karaciğer hastalığı, meme - rahim - kalın bağırsak gibi sık görülen bazı kanser türleri, kansızlık ve kemik erimesi sayılabilir.

İşte, NAZ - GÜR 'de yaptıracağınız her kişisel sağlık taraması, hastalıkların önüne geçmenizi ya da erken teşhis şansını yakalamanızı sağlar. Evet soru soran, sormaktan çekinmeyen bir toplum olalım diyor ve merkezimizden gerekli bilgileri almak için baş vurmaktan çekinmeyin diyoruz...Unutmayın; Bizler, sizler için varız...

 

ÇALIŞABİLİR RAPORU

RİSK DEĞERLENDİRMESİ

YETKİLENDİRİLMİŞ OSGB

İNSAN KAYNAKLARI

 

PSİKOTEKNİK RAPORU

SAĞLIK TARAMA HİZMETLERİ

İLKYARDIM EĞİTİMİ

MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ

 

 
ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | NEDEN OSGB | OSGB NEDİR? | YETKİLENDİRİLMİŞ OSGB | İNSAN KAYNAKLARI | REFERANSLAR | İLETİŞİM

Altıparmak Cad.Yurt Sok.No.15 - K-1 - D - 1 Osmangazi - BURSA - Tel.0224 225 42 00 - Fax. 0224 225 42 04 - E Mail - info@osgbbursa.com 

DESIGN BY JABLEDIZAYN.COM